O Go22

Značka Go22™ v sobě spojuje potřebu a kvalitu začínajících i profesionálních tenistů, kteří přesně vědí, co potřebují nebo si rádi nechají poradit a vyzkoušet vybavení, se kterým se bude trénovat a hrát jako šampión. Mimo vybavení od stálých velkých hráčů na kurtu prodeje tenisového vybavení jako jsou YONEX, Isostar, Slazenger, Wilson nebo třeba Survival nabízíme i řadu autorských doplňků, kvalitního oblečení a mnoho dalšího. 

 

Za kvalitou nabízených produktů stojí profesionální tenisoví trenéři a hráči jako Jiří Trefil, David Pultr, Monika Tůmová a Martin Jelínek. Protože se zaměřujeme i na dorost máme za sebou i juniory Jirku Šmída, Natálku Albrechtovou nebo Matouše Jelínka.

Rádi vás uvidíme v našem showroomu v pražských Vršovicích na adrese Vršovická 817/5, 101 00 Praha 10, kde si můžete veškeré zboží osobně prohlédnout nebo se s výběrem poradit. Možné je i osobní vyzvednutí zásilek z e-shopu, které je samozřejmě zcela zdarma. 

DSC_9261 DSC_9262

 
DSC_9272 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.. Více informací zde.