KIDS TOUR

kids_1text_site

facebook_iconinstagram_icon

Průběžné výsledky mladší žákyně
Pořadí Příjmení Jméno Ročník Oddíl Dobříš Zruč n.Sázavou Valašské Meziříčí Mělník Jablonec n.Nisou Body celkem
1 Valentová Tereza 2007 TK Sparta Praha 230/         230
2 Linhartová Nela 2007 I.ČLTK Praha 105/105         210
  Suchá Amy 2007 TK Sparta Praha 105/105         210
4 Oktiabreva Alisa 2008 TK Olymp Praha 160/34         194
5 Forejtková Eliška 2008 TK Slavia Plzeň 105/70         175
  Jiroušková Monika 2008 TK Neridé 105/70         175
7 Kovačková Alena 2008 TK Sparta Praha 120/53         173
  Samsonová Laura 2008 TK Sparta Praha 120/53         173
9 Janíčkovičová Nikol 2007 SK HAMR, z.s. 85/53         138
10 Dobiášová Vanessa 2008 TK Sparta Praha 85/34         119
  Katzerová Ellen 2007 TK TOLA 85/34         119
  Shejbalová Tereza 2007 TENIS-CENTRUM DTJ HK 85/34         119
  Svobodová Jana 2008 I.ČLTK Praha 85/34         119
14 Slavíková Barbora 2008 TENIS VLAŠIM, z.s. 85/21         106
  Žabková Kiara 2007 LTC Mladá Boleslav o.s. 85/21         106
16 Vachková Valentina 2007 LTC Mladá Boleslav o.s. 50/53         103
17 Zourková Lucie 2007 TK AGROFERT Prostějov 85/         85
18 Piteráková Natálie 2007 Tenisový klub Veřovice, z.s. 50/34         84
19 Badová Dominika 2007 TK Neridé 50/21         71
  Ječmínková Karolína 2009 TK Olymp Praha 50/21         71
  Krejčová Tereza 2008 TK Slavia Plzeň 50/21         71
  Pancová Julie 2007 TK Slavia Plzeň 50/21         71
  Sekerová Veronika 2009 I.ČLTK Praha 50/21         71
  Zikmundová Aneta 2007 SK HAMR, z.s. 50/21         71
25 Bervid Victoria 2008 I.ČLTK Praha 50/         50
  Dvořáčková Anna 2008 ŽLTC Brno 50/         50
  Jirousková Karoline 2008 SK HAMR, z.s. 50/         50
  Melicharová Kateřina 2008 TK Sparta Praha 50/         50
  Petrásová Valentýna 2007 Severočeská tenisová o.s. 50/         50
  Vallová Valentina 2007 ŽLTC Brno 50/         50
31 Kudrnáčková Eliška 2007 SK HAMR, z.s. 38/         38
  Slaměníková Lucie 2009 TK PRECHEZA Přerov o.s. 38/         38
  Sokolova Vera 2007 TC Brno 38/         38
34 Jiráková Julie 2008 I.ČLTK Praha /34         34
  Veselá  Barbora 2008 TK AGROFERT Prostějov /34         34
36 Divilová Sára 2007 TC Dvůr Králové, z.s. 30/         30
  Melicharová Michaela 2009 TK Sparta Praha 30/         30
  Náprstková Michaela 2007 Severočeská tenisová o.s. 30/         30
  Procházková Eliška 2007 Tenis Dobříš 30/         30
  Rainke Klaudie 2008 LTC České Budějovice, z.s. 30/         30
  Taxová Victoria 2008 TK Na Dolině o.s. 30/         30
  Zdeňková Anna 2009 TK Slavia Plzeň 30/         30
43 Eliášová Veronika 2008 TK SC Ostrava /21         21
  Farajpourová Aileen 2008 I.ČLTK Praha /21         21
  Hettlerová Sofie 2009 TK Škoda Plzeň z.s. /21         21
  Klemšová Simona 2007 TK Bohutín, z.s. /21         21
  Lebrušková Anna 2007 TK Spartak Jihlava /21         21
  Ludvová Anna 2008 TO TJ Nový Jičín /21         21
  Soukupová Lucie 2007 TK Písek /21         21
  Žoldáková Denisa 2008 SK HAMR, z.s. /21         21

 

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.. Více informací zde.