KIDS TOUR

kids_1text_site

facebook_iconinstagram_icon

Průběžné výsledky mladší žákyně
Pořadí Příjmení Jméno Ročník Oddíl Dobříš Zruč n.Sázavou Valašské Meziříčí Mělník Jablonec n.Nisou Body celkem
1 Valentová Tereza 2007 TK Sparta Praha 230/         230
2 Linhartová Nela 2007 I.ČLTK Praha 105/105         210
  Suchá Amy 2007 TK Sparta Praha 105/105         210
4 Svobodová Jana 2008 I.ČLTK Praha 85/34 45/45       209
5 Bervid Victoria 2008 I.ČLTK Praha 50/ 100/45       195
6 Oktiabreva Alisa 2008 TK Olymp Praha 160/34         194
7 Forejtková Eliška 2008 TK Slavia Plzeň 105/70         175
  Jiroušková Monika 2008 TK Neridé 105/70         175
9 Kovačková Alena 2008 TK Sparta Praha 120/53         173
  Samsonová Laura 2008 TK Sparta Praha 120/53         173
11 Janíčkovičová Nikol 2007 SK HAMR, z.s. 85/53         138
12 Ječmínková Karolína 2009 TK Olymp Praha 50/21 30/30       131
  Sekerová Veronika 2009 I.ČLTK Praha 50/21 30/30       131
14 Dobiášová Vanessa 2008 TK Sparta Praha 85/34         119
  Katzerová Ellen 2007 TK TOLA 85/34         119
  Shejbalová Tereza 2007 TENIS-CENTRUM DTJ HK 85/34         119
17 Vallová Valentina 2007 ŽLTC Brno 50/ 65/       115
18 Slavíková Barbora 2008 TENIS VLAŠIM, z.s. 85/21         106
  Žabková Kiara 2007 LTC Mladá Boleslav o.s. 85/21         106
20 Vachková Valentina 2007 LTC Mladá Boleslav o.s. 50/53         103
21 Zourková Lucie 2007 TK AGROFERT Prostějov 85/         85
22 Piteráková Natálie 2007 Tenisový klub Veřovice, z.s. 50/34         84
23 Badová Dominika 2007 TK Neridé 50/21         71
  Krejčová Tereza 2008 TK Slavia Plzeň 50/21         71
  Pancová Julie 2007 TK Slavia Plzeň 50/21         71
  Zikmundová Aneta 2007 SK HAMR, z.s. 50/21         71
27 Dvořáčková Anna 2008 ŽLTC Brno 50/         50
  Jirousková Karoline 2008 SK HAMR, z.s. 50/         50
  Melicharová Kateřina 2008 TK Sparta Praha 50/         50
  Petrásová Valentýna 2007 Severočeská tenisová o.s. 50/         50
31 Dostálová Lucie 2007 TENIS Klánovice   45/       45
32 Drbalová Linda 2009 SK Meteor Praha   22/22       44
  Oliveriusová Sára 2009 LTK Liberec   22/22       44
34 Kudrnáčová Eliška 2007 SK HAMR, z.s. 38/         38
  Slaměníková Lucie 2009 TK PRECHEZA Přerov o.s. 38/         38
  Sokolova Vera 2007 TC Brno 38/         38
37 Jiráková Julie 2008 I.ČLTK Praha /34         34
  Veselá  Barbora 2008 TK AGROFERT Prostějov /34         34
39 Divilová Sára 2007 TC Dvůr Králové, z.s. 30/         30
  Marešová Sofie 2009 TK Lokomotiva Plzeň z.s.   30/       30
  Melicharová Michaela 2009 TK Sparta Praha 30/         30
  Michálková Adriena 2007 Severočeská tenisová o.s.   30/       30
  Náprstková Michaela 2007 Severočeská tenisová o.s. 30/         30
  Procházková Eliška 2007 Tenis Dobříš 30/         30
  Rainke Klaudie 2008 LTC České Budějovice, z.s. 30/         30
  Taxová Victoria 2008 TK Na Dolině o.s. 30/         30
  Zdeňková Anna 2009 TK Slavia Plzeň 30/         30
48 Hartigova Valerie 2008 Slavoj Žiželice   /22       22
  Hůlková Amálie 2008 TJ Radlice   22/       22
  Koubová kateřina 2008 TO Sokol Nehvizdy   /22       22
  Mallinu Sofie 2007 TK Spartak Jihlava   22/       22
  Mojžíšová Vendula 2009 SKT Planá n.Luž.   22/       22
  Svobodová Vanessa 2009 LTC Modřany 2005   22/       22
54 Eliášová Veronika 2008 TK SC Ostrava /21         21
  Farajpourová Aileen 2008 I.ČLTK Praha /21         21
  Hettlerová Sofie 2009 TK Škoda Plzeň z.s. /21         21
  Klemšová Simona 2007 TK Bohutín, z.s. /21         21
  Lebrušková Anna 2007 TK Spartak Jihlava /21         21
  Ludvová Anna 2008 TO TJ Nový Jičín /21         21
  Soukupová Lucie 2007 TK Písek /21         21
  Žoldáková Denisa 2008 SK HAMR, z.s. /21         21
62 Mládková Emílie 2008 Sportclub Řevnice, z.s.   /16       16
  Poláková Veronika 2007 Sportclub Řevnice, z.s.   /16       16

 

Průběžné výsledky mladší žáci
Pořadí Příjmení Jméno Ročník Oddíl Třebíč Praha Říčany Rakovník Jablonec n.Nisou Body celkem
1 Doskočil Martin 2007 TC Ostrava Nová Ves 170 / 43         213
2 Šnajdr Denis 2007 TC Brno 120 / 90         210
3 Brückner David 2008 TJ Jiskra Havlíčkův Brod 60 / 90         150
4 Blaška Sebastian 2008 TC Brno 90 / 43         133
  Hanačík Antonín 2007 TK Zlín 90 / 43         133
6 Majc Mário 2008 TK Zlín 60 / 60         120
7 Sloboda Leon 2009 TK Agrofert Prostějov 43 / 60         103
8 Svoboda Adam 2007 TJ Jiskra Havlíčkův Brod 60 / 28         88
  Sýkora Jan 2008 TC Brno 60 / 28         88
10 Milar Jiří 2007 TC-MJ TENIS Líšeň 43 / 43         86
11 Doležal Lukáš 2007 ŽLTC Brno 43 / 28         71
  Macháček David 2008 TC BORS CLUB-STK Břeclav 43 / 28         71
  Majc André 2009 TK Zlín 43 / 28         71
  Šichtař Samuel 2007 ŽLTC Brno 43 / 28         71
  Zeman Jakub 2008 TK Pelhřimov 43 / 28         71
16 Vomela Tomáš 2009 HTK Třebíč 43 / -         43
17 Doucha Jakub 2008 TK Spartak Jihlava 28 / -         28
  Hlouch Kryštof 2007 HTK Třebíč 28 / -         28
  Kylsán Jakub 2007 LTC Humpolec - / 28         28
  Papavasiliu Nikolaos 2009 Tennis Hill havířov o.s. 28 / -         28
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.. Více informací zde.