Fitlight trainer

 
Novinka Efekt lupa
 
  • 1 z 2

Základní sada Fitlight svítících disků pro efektivní trénink.

Dostupnost Zvolte variantu Na objednávku (3 ks) Na objednávku (3 ks) Na objednávku (3 ks) Na objednávku (3 ks)
Varianta
Můžeme doručit do
3.3.2022 3.3.2022 3.3.2022 3.3.2022
Značka Fitlight
Kategorie Tréninkové pomůcky
 

Revoluce v tom, jak trénujete

 

FITLIGHT Trainer™ je jedinečný tréninkový systém bezdrátových pomůcek, složený z přizpůsobitelných FITLIGHTS® LED disků, ovládaných pomocí tabletu. FITLIGHTS® lze přizpůsobit a nakonfigurovat pro všechny sportovní a tréninkové režimy. Tento tréninkový systém je navržen tak, aby zachytil lidský výkon, zaměřil se na reakční čas, rychlost, obratnost, koordinaci - vše je měřeno a zaznamenáno pro okamžitou zpětnou vazbu o výkonu. FITLIGHT Trainer™ je originální lehký tréninkový systém.

terrenceplankfrontfinal

O FITLIGHT Trainer™

FITLIGHT Trainer™ je navržen pro všechny, kteří se snaží zlepšit atributy svého výkonu pomocí dynamických tréninkových režimů. FITLIGHT Trainer™ má několik režimů a mohou ho používat sportovci všech úrovní a vývojových stadií, kteří tak mohou zažít silný tréninkový zážitek pro rozvoj fyzické kondice, trénink reakce a odezvy, trénink zraku a mnoho dalších tréninků fyzických a kognitivních dovedností. FITLIGHT Trainer™ využívá kombinaci patentovaného hardwaru a softwaru k rychlé podpoře vývoje ve všech oblastech s jasnou zpětnou vazbou. Kdokoli může snadno sledovat úrovně výkonu, přizpůsobit si tréninkové režimy a zapojit se do průběžného vývoje a hodnocení tréninkových programů prostřednictvím analýzy zpětné vazby dat v reálném čase.

FITLIGHT-TRAINER+hockey

 Bezkonkurenční vlastnosti

  • Snadno programovatelné / přizpůsobené prostředí pro použití s tabletem
  • 6 možností barev, programovatelná LED světla
  • Vnitřní a venkovní použití
  • Bezpečnost a dotyková aktivace
  • Okamžitá analýza údajů

fitlight-color-logo

Zaznaménavejte a zkoumejte své pokroky

Aplikace v tabletu je přehledná a zaznamenává všechny proběhlé tréninky. Jejím největším přínosem je možnost procházet všechny své tréninky, analyzovat své výsledky a porovnávat je v čase. Další velkou předností je také možnost prohlížet svá data na více zařízeních.

Podobné produkty

Představení Fitlight


Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole: